Dr. Louis Chan

BDS (Syd), Master of Applied Science (Acupuncture)

 

Louis Chan
Louis Chan
Dr. Louis Chan, ortodonti ve TMJ tedavisine odaklanarak bütünsel diş hekimliğine özel bir ilgi duymaktadır. 1998 yılından bu yana, çocukların ve yetişkinlerin mükemmel yüz dengesi ile sağlıklı bir vücut geliştirmelerine yardımcı olmak için bütünsel tedavileri araştırmaktadır.

 

Sürekli olarak en yeni tıbbi yaklaşımları araştıran Dr. Chan, aynı zamanda dünyaca ünlü Dr. Steven Olmos ile dünyanın önde gelen TME ve Uyku Terapisi mini ihtisasını ve uygulamalı kursunu üstlenmeyi seçti. 2014 yılında Sydney TMJ & Uyku Terapisi Merkezi’nin sahibi olmuştur.

 

Dr. Chan kısa süre önce RMIT Üniversitesi’nde Çin Tıbbı Akupunkturu Yüksek Lisansını tamamladı ve şu anda TMD tedavisi ve Uyku terapisi için akupunkturun entegrasyonu üzerinde çalışıyor.

 

 

 

Bilgilendirme
Konu ile ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.
Joint Club Academy olarak sizlere sürekli hizmetlerimizle ilgili yazılar hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı görmek için lütfen tıklayın.
Ayrıca bizleri +90 242 606 0 118 nolu telefon numaramızdan arayabilir veya Whatsapp +90 530 464 04 68 üzerindne direk mesaj atarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Dr. Louis Chan BDS (Syd), Master of Applied Science (Acupuncture)   Dr. Louis Chan, ortodonti ve TMJ tedavisine odaklanarak bütünsel diş hekimliğine özel bir ilgi duymaktadır. 1998 yılından bu yana, çocukların ve yetişkinlerin mükemmel yüz dengesi ile sağlıklı bir vücut geliştirmelerine yardımcı olmak için bütünsel tedavileri araştırmaktadır.   Sürekli olarak en yeni tıbbi yaklaşımları araştıran […]