Dr. Nöroloji Uzm. Emel Gökmen

Dr. Nöroloji Uzm. Emel Gökmen
Dr. Nöroloji Uzm. Emel Gökmen

Hastalıkları, nedenini bularak çözmeyi hedefleyen Dr. Emel Gökmen ’in hastalık ve hastaya bakış açısı çok farklıdır. Tanıya uygun ilacı yazma döngüsünden 2004 yılında çıkarak kendine ait klinikte spesifik çalışmaya başlamıştır. Öncelikle yaşamı boyunca kendisinin de çektiği migren ve baş ağrılarını çözmeye yönelmiştir. Bu süreçte kendi migrenini çözmekle kalmayıp çok sayıda hastanın ağrısını dindirebilmiştir.

Dr Gökmen, 1967’de Muğla’da doğmuş, 1990’da Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde nöroloji uzmanlığını 1999’da tamamlamıştır. 2004 yılında Alman Hastanesindeki görevinden ayrılarak nöral terapi eğitimine başlamıştır.

İntegratif tıp (tamamlayıcı tıp) uygulamaları ile yakından ilgilenen Dr Gökmen nöral terapi yanı sıra akupunktur, homeopati, manyetik alan eğitimlerini almıştır. Dr Emel Gökmen, integratif tıp alanındaki bilgiler ışığında konvansiyonel tıp alanında farklı bakış açıları geliştirme üzerine çalışmalar yapmaktadır.

Nöroloji alanında birçok hastalık olmasına rağmen Dr Gökmen bazı hastalıklar üzerine spesifikleşmiştir. “Ağrı bedenin yardım çağrısıdır” düşüncesiyle her hastada o hastaya özgü nedenleri bulmayı hedeflemiş ve başarmıştır.

 

 

 

Bilgilendirme
Konu ile ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.
Joint Club Academy olarak sizlere sürekli hizmetlerimizle ilgili yazılar hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı görmek için lütfen tıklayın.
Ayrıca bizleri +90 242 606 0 118 nolu telefon numaramızdan arayabilir veya Whatsapp +90 530 464 04 68 üzerindne direk mesaj atarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Dr. Nöroloji Uzm. Emel Gökmen Hastalıkları, nedenini bularak çözmeyi hedefleyen Dr. Emel Gökmen ’in hastalık ve hastaya bakış açısı çok farklıdır. Tanıya uygun ilacı yazma döngüsünden 2004 yılında çıkarak kendine ait klinikte spesifik çalışmaya başlamıştır. Öncelikle yaşamı boyunca kendisinin de çektiği migren ve baş ağrılarını çözmeye yönelmiştir. Bu süreçte kendi migrenini çözmekle kalmayıp çok sayıda […]