Fzt. Çetin Demircan

Fzt. Çetin Demircan
Fzt. Çetin Demircan

Fzt. Çetin Demircan 2009 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Lisans bölümünden mezun olduktan sonra, spor klübü, sporcu rehabilitasyonu, sağlık turizmi, sağlıklı yaşam programları, kas iskelet sistemi ağrı ve rahatsızlıkları, nörolojik, ortopedik ve pediatrik rahatsızlıklar üzerine yetişkin ve pediatrik bireylerde fizyoterapi ve rehabilitasyon programları üzerine özel ve kamu kuruluşlarında fizyoterapist olarak hizmet vermiştir.

2010-2015 yılları arasında Almanya bağlantılı Aktif Sağlıklı Yaşam Osteopati Enstitüsünde (TIFAO) 5 yıl süren osteopati eğitimini dönem birincisi olarak tamamladıktan sonra, osteopati ve manuelterapi alanlarında da çalışmaya başlamıştır. Kas iskelet sistemi ağrıları başta olmak üzere, bireylerin sağlığının korunması ve geri kazanılması anlamında fizyoterapi, osteopati, manuel terapi, egzersiz, psikonöroimmünoloji üzerine bireysel olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bunun yanı sıra 2018 yılında osteopati diplomasını aldığı aynı eğitim kurumunun bünyesinde eğitmenliğe kabul edilerek, osteopati ve ortopedik manuel terapi üzerine eğitmenlik yapmaktadır.

 

 

 

 

Bilgilendirme
Konu ile ilgili sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak sorabilirsiniz. Sizlere cevap vermek için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.
Joint Club Academy olarak sizlere sürekli hizmetlerimizle ilgili yazılar hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı görmek için lütfen tıklayın.
Ayrıca bizleri +90 242 606 0 118 nolu telefon numaramızdan arayabilir veya Whatsapp +90 530 464 04 68 üzerindne direk mesaj atarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Fzt. Çetin Demircan Fzt. Çetin Demircan 2009 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Lisans bölümünden mezun olduktan sonra, spor klübü, sporcu rehabilitasyonu, sağlık turizmi, sağlıklı yaşam programları, kas iskelet sistemi ağrı ve rahatsızlıkları, nörolojik, ortopedik ve pediatrik rahatsızlıklar üzerine yetişkin ve pediatrik bireylerde fizyoterapi ve rehabilitasyon programları üzerine özel ve kamu kuruluşlarında […]