Joint Club Academy

Deneyimli Ekibimiz…

merve aycan

Dr. Dt. Merve Aycan
Kurucu Koordinatör - Ortodonti Uzmanı

Çağatay Kozan

Çağatay Kozan
Yönetici

favicon

Aslıhan Sancak
Sosyal Medya Danışmanı

favicon

Dilan kaya
Satış Temsilcisi

Eklem Odaklı Eğitim Etkinlikleri

Sayın değerli meslektaşım,

Bugün sizlerle, temporomandibuler eklem (TMJ) problemlerine yönelik ortodontik ve ortopedik tedavilerin geliştirilmesinde büyük bir fark yaratabilecek heyecan verici bir fırsattan bahsetmek istiyorum. Joint Club Academy adını verdiğimiz bu yeni platform, dünya çapındaki doktorlar arasında bilgi ve deneyim paylaşımını hedefleyen online bir ortamdır.

TMJ ile ilgili problemler, hastalarımız için yaşam kalitesini önemli ölçüde etkileyebilir ve doğru tedavi yöntemleriyle ele alınması gereken karmaşık durumlar yaratabilir. Joint Club Academy olarak, bu zorluğun üstesinden gelmek için sizin gibi alanında uzman doktorların güçlerini birleştirmesi gerekliliğine inanıyoruz.

Platformumuzda mentor olarak hem kendi bilgi birikiminizi genişletebilir hem de meslektaşlarınıza ve genç doktorlara değerli deneyimlerinizi aktararak onların gelişimlerine katkıda bulunabilirsiniz. Bu sayede, TMJ problemlerine yönelik en iyi tedavi yöntemlerini belirleyerek hastalarımızın yaşam kalitesini artırmak için birlikte çalışabiliriz. Unutmayın, Helen Keller’ın dediği gibi, “Birlikte yapabileceğimiz şeylerin sınırı yoktur.”

Joint Club Academy, aynı zamanda sürekli eğitim ve öğrenme fırsatları sunarak, sektördeki en son gelişmeleri ve yenilikleri takip etmenizi sağlar. Bu iş birliği sayesinde, global düzeyde doktorlarla bağlantı kurarak uluslararası iş birliğini teşvik edebilir ve TMJ tedavilerinde yeni ufuklar açabiliriz.

Siz değerli doktorların desteği ve katılımıyla, Joint Club Academy ‘nin TMJ problemlerinin tedavisinde öncü bir rol üstleneceğine ve dünya çapında hastaların yaşamlarını iyileştireceğine inanıyoruz. Sizi de bu heyecan verici yolculuğa katılmaya ve platformumuzdaki mentorlüğünüz ile meslektaşlarınıza ve gelecek nesil doktorlara ilham vermeye davet ediyoruz.

Bir araya gelmek bir başlangıç, beraberliği sürdürmek bir ilerleme, beraber çalışmak ise gerçek bir başarıdır. (Henry Ford)

Hep birlikte başarıya ulaşacağımıza olan inancımla, Teşekkürler.

Dr. Dt. Merve AYCAN

 

 

 

Bilgilendirme
Joint Club Academy olarak sizlere sürekli hizmetlerimizle ilgili yazılar hazırlamaktayız, diğer yazılarımızı görmek için lütfen tıklayın.
Ayrıca bizleri +90 242 606 0 118 nolu telefon numaramızdan arayabilir veya Whatsapp +90 539 489 34 59 üzerinden direk mesaj atarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.